Ефектне завершення весільного дня – один з найважливіших етапів всієї урочистості. На сучасних весіллях не заведено просто дозволити гостям піти, не поставивши крапки за допомогою певного дійства. Варіантів завершення вечора безліч: пісочна та винна церемонії, а також церемонії вогню, вогняне шоу та запуск китайських небесних ліхтариків. Проте найпопулярнішим варіантом у будь-яку пору року є ефектний феєрверк. Різнокольорові вогники та іскри у небі якнайкраще пасують до такої урочистості, як весілля. сьогодні виможете замовити будь-який салют – від найскромнішого до тривалого дійства, яке надовго запам’ятається і вам, і вашим гостям. У сьогоднішній статті ми розповімо нашим читачам про те, що вони завжди хотіли знати про феєрверки на свято. Можливо, після причитання ви вирішити завершити свій особливий день саме таким чином.

Згадайте з яким захопленням ви чекали салютів на головній площі свого міста на свята в дитинстві. Цікаво, що навіть з віком при вигляді феєрверку більшість з нас не може стримати захвату. Сьогодні молодята можуть як придбати стандартний салют, так і замовити розроблений спеціально для їхньої весільної урочистості феєрверки. Такі салюти справедливо називають справжнім небесним шоу, адже ті кілька хвилин, поки він триває, глядачі забувають про усе на світі. Аби обрати салют, який вразить ваших гостей, а вам запам’ятається на довгі роки, варто взяти до уваги кілька факторів.  Так, до прикладу, спеціалісти рекомендують закоханим парам зважати не тільки на свій святковий бюджет, а й на пору року, на яку ви запланували цю особливу подію. Крім того, варто брати до уваги і майданчик, де ви будете грати своє весілля – за містом він буде чи у місті.

Проте особливу увагу слід приділити техніці безпеки, аби уникнути неприємних або навіть травматичних випадків на такому світлому святі, як весілля. так, спеціалісти наголошують на тому, що напередодні весілля місце, звідки планується запускати салют, повинен оглянути професійний піротехнік. Цей фахівець оцінить локацію та траєкторію польоту ракет, а також дасть свій висновок, чи безпечно запускати феєрверк саме звідси чи краще пошукати інше місце. Не варто запускати салют там, де він може потрапити у вікно и дерево, тому майданчики біля жилих будинків та в парках чи лісах абсолютно не підходять. Натомість надайте перевагу відкритому простору: це може бути берег ріки чи озера, просторий майданчик перед рестораном. Крім того, ідеальними місцями для запуску салютів вважаються дахи та міські площі. Купуйте чи замовляйте феєрверки тільки у перевірених виробників, неодмінно звертайте увагу на строк придатності. Запускати салют повинна досвідчена людина, краще надати перевагу спеціалістам.

 

Середня тривалість салюту складає дві-три хвилини, проте сьогодні ви можете замовити і значно довші феєрверки. Варто  зазначити, що сучасні салюти можуть бути як стандартними висотними, так і парковими, а також наземними. Який саме краще обрати саме вам – залежатиме від формату та місця святкування вашого особливого свята. Цікаво, що наземні салюти слугують своєрідною прелюдією до основного вогняного шоу. Споглядати їх можна з відстані близько п’яти метрів. До речі, конструкції салютів такого типу можуть бути абсолютно різними. Стосовно паркових феєрверків зазначимо, що стандартною висотою пострілу у них є тридцять-сорок метрів. Висота пострілу у висотних салютів складає від 50 до 300 метрів. Особливо ефектний вигляд мають феєрверки, які запускають над водою – ріками, озерами, ставками або як мінімум фонтанами.