Весілля хоч і довгоочікуване свято, проте виснажує наречених не на жарт. Не легко приховати втому, несвіжість макіяжу або зачіски, коли ти є центром свята та загальна увага зосереджена та тобі. Проте є декілька порад, що допоможуть приховати усі недоліки, які так невчасно стали явними під час святкування.

Відмінний макіяж та зачіска усе весілля!

Нареченні, що  у повсякдень відмовляються від  косметики, у день  весілля таки доповнюють образ святковим макіяжем. Проте, якість make-up погіршується до закінчення весілля, тому варто знати, як можна підтримати зовнішній вигляд у такий важливий день. Перш за все, допоможе зберегти макіяж у хорошому стані  якісна косметика. Вона є більш стійкою та не має властивості розпливатись на обличчі уже за декілька годин після нанесення. Важливо, щоб після закінчення процедури нанесення косметики візажист використав засіб для фінального закріплення макіяжу. Він допоможе зберегти оригінальний вигляд довгий час. Проте якої б якості не була косметика, шкіра має властивість виділяти піт та жир. Це теж може підпортити зовнішній вигляд і створити на обличчі не потрібний блиск. Для уникнення такої неприємності, вам знадобляться спеціальні матуючі серветки. Легке промокання обличчя одразу забере блиск, що так невдало дивиться на фото.

Під час постійного руху, тривалих танців, фотосесій зачіска нареченої також може втратити свіжість.  Якщо для зачісок з підібраним волоссям це не так помітно, то для так званих “вільних” приховати недолік буде важче. Проте вихід знайти можна і тут. Перш за все варто відмовитись від “мертвого” залаковування волосся. Подібні зачіски виглядають не естетично та штучно. Більше того, складається враження не помитого волосся, а це погодьтесь не дуже приємно для нареченої. Краще не так інтенсивно використовувати лак спочатку, практичніше підлаковувати волосся протягом дня. Варто захопити із собою декілька шпильок та підправляти зачіску відповідно до її “слабких місць”. Не варто забувати про фату, наявність якої може зіграти вам на руку. Усе волосся, яке вибилось із зачіски можна сховати під неї так, що ніхто й  не помітить.

Підбори – це важливо.

Більшість наречених бажають виглядати на власному весіллі ефектно та красиво. Тому рідко хто може відмовитись від  декількох сантиметрів, через що  обирає взуття на підборах. Проте не кожні ноги зможуть перенести весільний марафон без змінного взуття. Є декілька способів порятунку, які допоможуть безболісно залишатись наречені на підборах всю ніч.
Перш за все варто декілька днів до весілля приміряти туфлі та розносити їх хоча б у кімнаті. Якщо ви відчуваєте, що взуття вам хоч ледь тісне, одягніть шкарпетки і взуйте його знову. Також, якщо хочете обійтись без змінного взуття, то завчасно  запасіться силіконовими подушечками. Саме вони допоможуть пом’якшити стик ноги та взуття у місці, де утворився або лише утворюється мозоль.

Ідеальне плаття все весілля.

Під час святкувань існує маса небезпек забруднити сукню. Починаючи від косметики, що може осипатись і закінчуючи квітковим пилком. Щоб убезпечити себе від подібних казусів та забезпечити ідеальний вигляд, варто захопити декілька серветок для виведення свіжих плям. Купити їх можна у будь-якому магазині побутової хімії.
Не забудьте захопити із собою нитку та голку. У разі неочікуваного пошкодження сукні, неприємність буде легко виправити.

Проте, щоб бути у безпеці від усіх “сюрпризів”, напередодні свята складіть міні-аптечку. Тому що ваш організм може виявитись не готовий до такого інтенсивного навантаження і тому може дати збій.
Готуючись до весілля врахуйте усі поради, бо як кажуть у народі:”Попереджений – значить захищений!”.