Ви продумали весільний декор, придбали святкове вбрання своєї мрії, обрали страви для бенкету, вигадали розваги для запрошених, але все ще відчуваєте, що вашому святу бракує родзинки? Тоді чому б вам не звернути свою увагу на шоколадний фонтан, який може стати таким собі центром свята, адже на кожній урочистості знайдеться чимало любителів поласувати солодким. Шматочки фруктів чудово смакують з чорним або молочним шоколадом. Як саме та де краще розмістити шоколадний фонтан на весіллі, ми розповімо у сьогоднішньому нашому матеріалі. Смачного!

 

Вітальна зона

 

Ви плануєте весільну фотосесію у святковий день, а тому, аби гості не переминались з ноги на ногу, очікуючи на ваше прибуття, вирішили влаштувати спеціальну зону, в якій запрошені зможуть не тільки перепочити, а й перехопити щось смачненьке на невеличкому фуршеті. Чудовим доповненням такого простору може стати шоколадний фонтан. Тут гості зможуть не тільки поласувати солодощами, а й перезнайомитись між собою, що сприятиме теплішій та приязнішій атмосфері на вашому весіллі.

 

Як окрема розвага

 

Не знайдете,яку розвагу вигадати, щоб вашим гостям було весело та цікаво? Якщо ви замовили кілька номерів, в перерві між ними можна порадувати людей, з якими ми вирішили розділити всю радість цього особливого дня, шоколадним фонтаном. Особливо зрадіють запрошені такому частуванню у середині вечора, коли до весільного торта ще досить далеко, а окремого стола з солодощами на вашому святі не заплановано. Цікаво, що шоколадний фонтан – це не просто десерт, а й розвага.

 

Зона для маленьких гостей

 

Якщо ви плануєте запрошувати гостей з дітьми, то напевно ви подбали не тільки про розваги для малечі, а навіть про окрему зону для найменших гостей. Саме тут і можна розмістити шоколадний фонтан. Звісно ж, доведеться додбати про те, аби конструкція була зручною для дітей, а також щоб малюки не перекинули частування під час ігор. Гарантуємо, що не тільки малі гості, але й дорослі захочуть поласувати шматочками ароматних фруктів з розтопленому шоколаді!

 

Як частина стола з солодощами

 

Шоколадний фонтан не буде зайвим навіть на тих весільних урочистостях, на яких планується кенді-бар. Про організацію такого солодкого столу ми писали в одній з наших минулих статей. Більшість спеціалістів називає солодку зону найкращим місцем для розташування фонтану, і з ними цілком можна погодитись, адже саме тут було б найлогічніше побачити його. Проте не варто робити з шоколадного фонтану щось звичне. Навіть у складі солодкого столу він потребує окремої презентації. Так, подавати це частування краще не одразу, а десь всередині святкового вечора, а звернути увагу присутніх на нього може ведучий урочистості.

 

У фіналі весільного дня

 

Навряд чи шоколадний фонтан може стати повноцінною заміною весільного торту, а от доповненням короля святкового столу стане ідеальним! Проте якщо ви відмовились від одного торта на користь тістечок з різними смаками, фонтан з шоколадом стане чудовим фіналом вашого особливого свята. Але стати доповненням це частування може не тільки до тістечок, а й до повноцінного весільного торта – він внесе різноманіття.

 

Як весільний подарунок

 

Якщо вас запросили на весілля, а ви ніяк не можете визначитись з подарунком, тому що у молодят є все, порадуйте їх та інших гостей шоколадний фонтаном! Попередньо з’ясуйте у когось з родичів пари, чи не планують вони самі замовляти таких фонтан на своє свято. Такий сюрприз неодмінно сподобається їм, але не забудьте на початку свята узгодити презентацію шоколадного фонтану з координатором та ведучим.